Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

Özel Arama

Gülşen'in ev hapsi kalktı
Gülşen'in ev hapsi kalktı

Pop müzik sanatçısı Gülşen’in ev hapsi kararı kaldırıldı. Şarkıcının avukatı Emek Emre tarafından ev hapsi kararına yapılan ikinci itiraz kabul edildi.

Şarkıcı Gülşen hakkında yaklaşık 4 ay kadar önce verdiği bir konserde sarf ettiği sözlerle, imam hatip liselilere yönelik olarak kullandığı sözler nedeniyle halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlamasıyla soruşturma başlatılmıştı.

Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderilmiş tutukluluğuna yapılan itiraz değerlendirilerek tutukluluk kararı ev hapsine çevrilmişti.

Ev hapsi kararına Gülşen’in avukatı tarafından ilk itiraz reddedilmişti. Gülşen’in avukatı Emek Emre’nin sanatçının ev hapsinin kaldırılması konusunda yaptığı ikinci başvuru bugün kabul edildi. Buna göre Gülşen’in ev hapsi kararı Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kaldırıldı.

Gülşen ev hapsi kararı nedeniyle bazı konserlerini iptal etmek zorunda kalmış. Sanatçının tutuklanması gibi ev hapsi cezası almasına da tepkiler yükselmişti.

Kaynak

Resim kaynak

Bu sayfada en çok aranan terimler
gülşen,

Copyright: Her hakkı saklıdır | grafiksaati.com[at]gmail.com| gizlilik politikası